Witaj świecie!

Witaj świecie!

Zastanawiasz się czasem, w jaki sposób opowiedzieć światu o swoim sukcesie? Zaprosić na ważne wydarzenie? Przekazać istotną informację? Ta informacja to Twoja historia. Jest ważna i niepowtarzalna, więc warto zadbać o to, by została usłyszana.

My pracujemy z informacjami codziennie, i codziennie uczymy się, jak przedstawiać je w sposób angażujący odbiorców, a zarazem prosto i klarownie. Przekonujemy się, że wykorzystując nowe technologie i umiejętności komunikacyjne, można połączyć w promocji prostotę, piękno i skuteczność, a zwykłą informację  zamienić w piękną opowieść. I że to wcale nie tak trudne.

Zagadnienia komunikacji, promocji i nowych technologii są dla nas ważne i pasjonujące. Dlatego chcemy o tym opowiedzieć. Zaprosić do skorzystania z naszych doświadczeń. Przekazać ważne dla nas informacje. Stworzyć z nich opowieści, które – mamy nadzieję – będą ciekawe i inspirujące.

I to jest nasza historia. Nasza opowieść o blogu Present Simple. Znajdziesz tu informacje o tym jak tworzyć proste a jednocześnie niebanalne materiały promocyjne, poznasz nasze sposoby na komunikowanie się z otoczeniem, dowiesz się gdzie szukać inspiracji do działania i jak z otaczających nas informacji stworzyć piękną, angażującą opowieść.

Zapraszamy do czytania, a jeśli włączysz się w tworzenie bloga Present Simple, dodając komentarze lub pisząc do nas, będziemy przeszczęśliwe!

W końcu, całe nasze życie to nic innego, jak snucie opowieści!

Facebookpinterestmail