referencje

W 2016 r. uczestniczyłam w szkoleniu „Zrób to sam! Angażujące metody pracy z młodzieżą”, które prowadziła Agata. Było to jedno z lepszych szkoleń, w których uczestniczyłam. Największą wartością było dla mnie to, że wyjechałam z niego z konkretem, z planem na działanie. Agata swoimi sposobami zmusiła nas do kreatywnego myślenia i zachęciła do działania. Szkolenie było dla mnie bardzo inspirujące i mobilizujące do pracy.

Paulina Kalinowska
bibliotekarz, Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu

 

Udział w webinarze z udziałem Present Simple był dla mnie inspirującym doświadczeniem. Wirtualne spotkanie z PS utkwiło w mojej pamięci, ponieważ było poprowadzone z niesamowitą energią i zaangażowaniem. To był jeden z najlepszych webinarów, w których miałam okazję uczestniczyć(a uczestniczę w wielu)! Dorota i Agata potrafią w bardzo atrakcyjny sposób przekazywać swoją wiedzę – od razu ma się ochotę przystąpić do działania! Dziękuję za pokazanie mi dobrych, edukatorskich praktyk!

Paulina Pamuła, edukatorka i twórczyni społeczności Wszystkiego kreatywnego
 

Pani Dorota Woźnica i Agata Warywoda przygotowały i poprowadziły dla 32 pracowników Podgórskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie autorski warsztat „Inspiracje – realizacje. Jak urozmaicać ofertę biblioteki?” wprowadzający w zagadnienie budowania atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty biblioteki publicznej.

Pani Dorota i Agata przeprowadziły warsztat w sposób inspirujący i profesjonalny, przekazały praktyczną wiedzę i zadbały o przygotowanie wartościowych materiałów szkoleniowych. Dowodem są pomysły na działania w przestrzeni biblioteki i miasta, które wypracowali uczestnicy warsztatów.

Marek Feliks
p. o. Dyrektora Podgórskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie

 

W marcu 2017 r uczestniczyłam w szkoleniu „Poszukuj, twórz, dziel się! 10 internetowych narzędzi przydatnych w pracy bibliotekarza”. Dla kilkunastu bibliotekarzy z powiatu krakowskiego szkolenie okazało się dniem bogatym w nowe, szalenie praktyczne i pomocne w codziennych wyzwaniach narzędzia.Było to jedno z lepszych szkoleń, w których uczestniczyłam.


Joanna Smogulecka-Mokrzycka, bibliotekarz, Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach

 

Dla nas bibliotekarzy warsztaty online „RE-MIKS w Bibliotece” to inicjatywa, która wzmocniła rolę naszej Biblioteki w budowaniu kompetencji społeczeństwa informacyjnego. W efekcie warsztatów powstał materiał promujący Bibliotekę w mediach społecznościowych. Szczególnie ważne jest dla nas, że warsztaty realizowane były z udziałem naszych młodych czytelników. Dzięki warsztatom „RE-MIKS w bibliotece” stworzyliśmy przyjazną przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy dla naszych czytelników.

Zespół Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Łazach, uczestnicy warsztatów „RE-MIKS w Bibliotece”

Facebookpinterestmail