O nas

Zastanawiasz się czasem, w jaki sposób opowiedzieć światu o swoim sukcesie? Zaprosić na ważne wydarzenie? Przekazać istotną informację? Ta informacja to Twoja historia. Jest ważna, niepowtarzalna i często masz tylko jedną szansę, żeby podzielić  się nią z innymi. Dlatego warto przedstawić ją klarownie i w sposób angażujący odbiorcę. Codziennie uczymy się to robić i chcemy podzielić się z tobą naszymi doświadczeniami.

AGATAPS_AGATA

Nazywam się Agata Warywoda. Od ponad pięciu lat realizuję jedno ze swoich zawodowych marzeń – zajmuję się organizacją i promocją wydarzeń w sektorze kultury i edukacji. Wcześniej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, gdzie byłam odpowiedzialna za wdrożenie programu edukacji medialnej, promocję oraz pracą z młodzieżą w kontekście wzmacniania ich zasobów. Obecnie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie zajmuję się rozwijaniem offline i online projektów dedykowanych maturzystom. Jestem również członkinią i Ambasadorem liderskiej sieci dla bibliotekarzy LABiB oraz absolwentką Studium pracy z grupą i zespołem „Przestrzeń dialogu”. Na co dzień, w moim życiu i pracy zawodowej, najbardziej fascynuje mnie stwarzanie przestrzeni do rozwoju i zmian. Ciągle się uczę, odkrywam nowe i … zdecydowanie nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa!

 

dorota_presentsimple (2)DOROTA

Nazywam się Dorota Woźnica. Pracuję w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, gdzie zajmuję się działaniami edukacyjnymi i kulturalnymi, adresowanymi w szczególności do dzieci i młodzieży, odczarowywaniem pracy metodą projektu oraz promocją. Jestem trenerką – absolwentką Szkoły Trenerów STOP i członkinią sieci LABiB tworzonej przez osoby, dla których biblioteki są miejscem niezwykłym. Uwielbiam bycie online, więc zgłębiam tajniki mediów społecznościowych, blogów i prostych programów. Dla równowagi w trybie offline przenoszę się we wczesne średniowiecze i na łucznicze strzelnice. Codziennie przekonuję się, że świat wokół jest pełen potencjału i partnerów do działania, i że jeśli myślisz, że się uda lub jeśli myślisz, że się nie uda, w obydwu przypadkach masz rację. Ja myślę, że się uda!

 

Stworzyłyśmy blog Present Simple ponieważ zagadnienia promocji, komunikacji i nowych technologii są dla nas ważne i pasjonujące. Znajdziesz tu informacje o tym jak tworzyć proste a jednocześnie niebanalne materiały promocyjne, poznasz sprawdzone sposoby na komunikowanie się z otoczeniem, dowiesz się gdzie szukać inspiracji do działania i w końcu – jak z otaczających nas informacji stworzyć piękną, angażującą opowieść.

W końcu, całe nasze życie to nic innego, jak snucie opowieści!

 

Facebookpinterestmail