Noworoczne premiery: moc proMOCji i rok z LABiBem

Noworoczne premiery: moc proMOCji i rok z LABiBem

Witajcie w Nowym Roku! Bez zbędnych wstępów od razu możemy powiedzieć: będzie wyjątkowy! A wszystko za sprawą niezwykłej sieci niezwykłych bibliotekarzy i biblioaktywistów. Zapraszamy na rok miesięcy tematycznych na portalu LABiB!

Nie mogłybyśmy o tym nie napisać z kilku powodów.

Po pierwsze, obie z Agatą mamy ogromną przyjemność należeć do Sieci LABiB, która łączy osoby, dla których biblioteki są miejscem niezwykłym i przestrzenią najróżniejszych innowacji. Ta właśnie Sieć w duchu idei „Dziel się wiedzą, mnóż pomysły” zaprasza teraz na 12 miesięcy tematycznych, co oznacza, że jej członkowie wraz z zaproszonymi ekspertami podzielą się swoim doświadczeniem z różnych dziedzin pracy i aktywności społecznej. W pigułce przedstawia się to tak:

Po drugie, należymy w LABiBie do grupy roboczej zajmującej się promocją, w naszym sieciowym żargonie nazwanej wdzięcznie PRLem. Naszym zadaniem jest więc promowanie sieciowych inicjatyw, i wykonujemy to zadanie z pełnym przekonaniem, że są to inicjatywy warte promowania.

Po trzecie, czwarte i piąte: pierwszy miesiąc tematyczny na portalu LABiB poświęcony jest…PROMOCJI, czyli zagadnieniu, które jest nam niezwykle bliskie, i mamy nadzieję, że Wam – Czytelnikom Present Simple również 🙂 Co więcej, mamy ogromną przyjemność współtworzyć ten miesiąc: budować go, czuwać nad harmonogramami, nawiązywać kontakty i szlifować podział obowiązków i efektywność pracy na odległość, a wszystko by zaproponować czytelnikom portalu dobry produkt. I wreszcie  – jesteśmy przekonane, że to będzie dobry produkt

mocpromocji-plakat

Zapraszamy zatem na rok z portalem LABiB i jego pierwszą odsłonę Moc proMocji – tematyczny styczeń poświęcony promocji, a w nim webinaria, inspiracje, spotkania z ekspertami od promocji – nie tylko w bibliotekach! Co się będzie działo? Odsyłamy do źródła, czyli na portal labib.pl – kliknijcie i sprawdźcie! A jeśli znajdziecie coś dla siebie i wykorzystacie labibową wiedzę, koniecznie podzielcie się tym dodając hashtag #mocpromocji. Do zobaczenia!

 

Facebookpinterestmail