Deadline na horyzoncie! 5 narzędzi, które musisz znać - cz.1

Deadline na horyzoncie! 5 narzędzi, które musisz znać – cz.1

Znacie to uczucie, kiedy zbliża się czas zamknięcia projektu, przygotowania zaproszeń lub podziękowań czy oddania materiałów do druku… a materiałów brak? Nawet najbardziej zorganizowanym osobom zdarza się być w tzw. niedoczasie. Żeby sprawniej radzić sobie z dedlinami, stworzyłam top five narzędzi, które wykorzystuję do przygotowywania ciekawych materiałów, gdy nie mam na to zbyt wiele czasu. Na początek – absolutnie urzekająca Canva!

Canva to strona, które oferuje kilkadziesiąt gotowych szablonów grafik. Dzięki niej, w krótkim czasie przygotujesz profesjonalne plakaty, ulotki, wizytówki i prezentacje. To narzędzie przyda się z pewnością również tym, którzy zajmują się promocją w social media – w Canvie stworzysz np. nagłówki na konta w mediach społecznościowych, ilustracje do postów czy banery.

Dlaczego Canva? Jest darmowa, więc świetnie sprawdza się w instytucjach, które nie mają dodatkowych funduszy na promocję. Każdy szablon to gotowa kompozycja, z odpowiednio dobraną czcionką i grafiką, a sama wielość wzorów do wyboru – inspiruje! Co ważne – wciąż pojawiają się nowe szablony do wykorzystania. Ostatnio – zaproszenia, infografiki i banery.

Canva to trochę czarodziejska różdżka 2.0, którą wyciągam kiedy zbliża się deadline i która pomaga mi zamieniać informacje w piękną, angażującą opowieść.

Sprawdźcie, co można dzięki niej wyczarować:

Canva_PS (2)

Canva_PS (1)

Canva_PS (1)

Canva_PS (3)O kolejnych „czarodziejskich” narzędziach z cyklu „Deadline na horyzoncie” – w następnych postach.

Facebookpinterestmail